LLU Lauku inženieru fakultāte uzsāk mūsdienīgu elektronisko materiālu izstrādi par klimata pārmaiņām lauku teritorijās

Patiecoties Valsts reģionālās attīstības aģentūras lēmumam par Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009. – 2014. gada perioda programmas „Nacionālā klimata politika” neliela apjoma grantu shēmas projekta  „Elektronisko materiālu kapacitātes paaugstināšana par klimata pārmaiņām lauku teritorijās” apstiprināšanai, LLU Lauku inženieru fakultāte uzsāk vairāku studiju kursu modernizāciju un to izstrādi e-studiju formā.

Lasīt tālāk: LLU Lauku inženieru fakultāte uzsāk mūsdienīgu elektronisko materiālu izstrādi par klimata...

Par blogu

Šī ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes atbalsta vietne.Šīs lapas pamatideja ir izvietot informāciju par LLU e-studijās notikušajām izmaiņām, kā arī sniegt dažādus padomus, lai pasniedzējiem būtu iespējams veiksmīgāk strādāt ar studentiem.

LLU e-studiju koordinatori

LLU e-studiju koordinācijas centrs katrā fakultātē ir noorganizējis speciālu e-studiju koordinatoru.  Tas ir nepieciešams, lai Jums būtu pieejamāks atbalsts e-kursu veidošanā.

LLU e-studiju koordinatori ir:

Vārds, uzvārds Fakultāte E-pasts
Olafs Vronskis Tehniskā fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Aija Jurēvica Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Līga Zvirgzdiņa Informācijas tehnoloģiju fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kristīne Vugule Vides un būvzinātņu fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Agris Zirnītis Veterinārmedicīnas fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tatjana Ķince Pārtikas tehnoloģijas fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Dzidra Kreišmane Lauksaimniecības fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Aldis Pecka Meža fakultāte This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.